Cesty domů 203. díl online ke shlédnutí

Ztracená čest, tak se jmenuje nový 203. díl Cest domů, který vám přinášíme na této stránce online ke shlédnutí. Na našem webu si můžete přehrát přes internet tuto epizodu, která měla premiéru ve středu 4. září 2013. Na policii je právě v plném proudu vyšetřování případu Zdenáka. Dalibor si pořád myslí, že se Veronika vrátí zpět. Mezi Valerií a Ivanou stále panuje napětí.

Zde na této stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí nový 203. díl Cest domů z 4.9. 2013. Můžete si tak vychutnat online další epizodu oblíbených Cest domů, která se jmenuje „Ztracená čest”. Dnešní díl bude hodně zajímavý, skoro by se dalo říct, že to bude krimi díl, protože se všechno bude točit kolem vyšetřování Zdenákova případu.

Jaryn se Zuzkou hlídkuje před domem oběti (Piškových). Jenže mu zatím asi pořád chybějí potřebné kriminalistické zkušenosti a tak usne. Naštěstí aspoň Zuzana bdí a zaznamená nějaký podezřelý pohyb. Hned Jaryna vzbudí. Jaryn se bez rozmýšlení vrhá do vily. Jenže skončí v bezvědomí, stejně jako ostatní obyvatelé domu. Byl to Zdenák a utekl mu!

Mezitím si Dalibor jde už na Zdenáka počkat k němu domů. Zatím si alespoň může popovídat s jeho dcerou Alenou, se kterou rozhodně nemá idylický vztah. Alena ho vidí jako despotu, který její matku velmi deptal. Dalibor také získá novou informaci, že se Zdenáková léčila dávno předtím, než skonala.


Nakonec se Dalibor dočká. Zdenák se vrací z noční výpravy. Následuje další rvačka. Dalibor je ale ostřílenější polda, než Jaryn a tak útočníka zvládne a úspěšně zatkne.

Dcera Valerie Romanka má jít první den do školy. Už se docela těší, že unikne těm věčným sporům mezi Ivanou, která ji neustále z něčeho obviňuje a její náhradní matkou Valerií. Dokonce i Dan věčnými hádkami trpí a chce, aby všechno skončilo. Netuší, že už brzy bude mít opravdu klid. Samotná Iva dostane konečně ten nápad, že je načase se odstěhovat.

Na policejní stanici pak později probíhá výslech Zdenáka. Odmítá cokoliv říci. Přitom si ale neodpustí narážky na Dalibora i Hynka, které oba moc dobře zná. Mezitím v nemocnici umírá paní Píšová zemřela a Píša je ve velmi kritickém stavu. Hynek je zdrcený, že je to velkou měrou i jeho vina, protože odmítl na Zdenáka uvalit vazbu ze strachu o vlastní budoucnost. Všichni se za to co se stalo na něj dívají dosti z patra. Jediný nápad který má je alespoň udělat večeři pro svou rodinu, aby ho alespoň ti podpořili.

Daliborovi s Michalem pořád chybí jejich máma – Veronika. Dalibor se pořád nevzdal své naděje, že se vrátí. Pořád celým svým srdcem věří, že k tomu nakonec dojde a že Veronika svou rodinu neopustí. Za to malý Míša to vidí trochu víc realisticky.

Nový 203. díl seriálu Cesty domů si můžete přehrát naprosto pohodlně a online přímo zde na této stránce. Neváhejte a pusťte si váš oblíbený seriál online kdykoliv jenom budete chtít a ve skvělé kvalitě.

Komentáře jsou uzavřeny.