Cesty domů 232. díl online ke shlédnutí

Cesty domů 232. díl online ke shlédnutí. Přehrajte si online přes internet aktuální epizodu českého dramatického seriálu Cesty domů. Dnes tu pro vás máme epizodu vysílanou v pondělí 16. prosince 2013. V tomto zburuse novém díle uvidíte, jak Simona přeje Aleně i Jarynovi. Dalibor podporuje Hynka, aby si posvítil na Petru. Honza zahájí policejní pátraní po Petře.

Máme tady poslední pracovní týden před vánoci. Všichni už se těšíme na trochu klidu a dovolené po té spoustě stresu, které Vánoce obnáší. Ještě než však dorazí Vánoce, tak tu máme ještě jedno malé zpříjemnění v podobě nového 232. dílu seriálu Cesty domů. Je to předposlední díl před Vánoční nebo chcete-li zimní pauzou. A na co se můžete v této epizodě vysílané v pondělí 16. prosince 2013 vlastně těšit? To vám hned a rádi prozradíme.

Situace u Valerie není zrovna moc pozitivní. Valerie ví, že s Hynkem to může dopadnout všeljak. Vydá se proto sama na vlastní pěst domů k Duškům. Dalibor jí pomůže namontovat odposlouchávací zařízení na Hynka. Společně pak oba bedlivě poslouchají, jak Petra Hynka svádí do své náruče. Valerii se to vůbec nelíbí a její strach o Hynka sílí. Dalibor půjde hledat Petru s Hynkem, zatímco Valerie předá nahraný rozhovor policii. Petře se tak dostává až do policejní pátračky.

Kde je ale Hynkův úkryt? Jen Hynek s Petrou ví, že je to na Daliborově chalupě. Na záznamu odposlechu je sice jenom svádění, ale pravdou je, že Petra Hynka také vydírá. Pomalu se ale na ní připravuje past, která může brzy sklapnout. Po dlouhé době čekání se Petra Hynkovi ozve a domluví si s ním setkání v krčmě u Bety. Hynek bude mít na schůzce kufříček s nepravými bankovkami i odposlouchávací zařízení. Petra celou past však prohlédne a vyláká ho z krčmy ven a odjede s ním v cizím autě pryč.


Michal se pomalu dává dohromady z nakládačky, kterou obdržel místo svého otce. Sportovní kariéru závodního plavce už asi hodil na hřebík, přesto se chce rychle zotavit a vrátit do běžného života. K tomu mu má také pomoci operace ramene, která se zřejmě podaří. Brzy tak může konečně nastoupit v Praze na důkladnou rehabilitaci. Veronika je velmi ráda, že jejímu synovi je už lépe. Paradoxem je, že ona sama je odkázána na pomoc druhých lidí.

Jaryn je z nemocnice doma. Spolu se Simonou jdou povzbuzovat Alenu. Na Jarynovo naléhání šla nakonec do taneční soutěže se Sváťou Pechem jako partnerem. Pech ovšem udělá chybu hned na začátku a jejich vystoupení v soutěži tak zcela pokazí. Přesto ještě mají šanci dále postoupit.

To všechno a mnohem více už na vás čeká pohodlně a zdarma online ke shlédnutí přes internet. Tak neváhejte ani chvilku a tuto epizodu oblíbeného seriálu si rozhodně pusťte pohodlně a zdarma online. Určitě se u ní budete velmi dobře bavit. Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemné chvíle s 232. dílem seriálu Cesty domů II. televize Prima Family.

Komentáře jsou uzavřeny.